معرفی مهندسین آژمان

 

شرکت مهندسین آژمان با بهره گیری از دانش مدیران و کارکنان خویش موفق گردیده اقدام به طراحی و تولید انواع سیستم های نرم افزاری و بانک های اطلاعاتی نماید که شاخص ترین آنها نرم افزارهای منابع انسانی می باشد.

امروزه با توجه به نیاز روز افزون بشر به رایانه و خدمات الکترونیکی، نیاز می باشد بستر های نرم افزاری این مهم به خوبی طراحی و پیاده سازی شوند .یکی از اهداف اصلی شرکت مهندسین آژمان طراحی و تولید نرم افزار های کاربردی، محاسباتی و نظارتی هوشمند به منظور ثبت و نگهداری اطلاعات و تهیه گزارش های متنوع و دقیق و استفاده از هوش تجاری از داده های انباشته شده می باشد تا در این راستا بتواند اقدام مفید و موثری در راحت تر شدن زندگی انسان ارائه داده باشد.

شرکت مهندسین آژمان با پیشینه فعالیت هیات موسس خود در امر تولید نرم افزار های حضور و غیاب و پرسنلی که بدنبال آن موفق به طراحی و پیاده سازی یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های کاملاً تحت وب این حوزه گردیده است توانسته با تحقیق و بررسی سخت افزار های مختلف حوزه ثبت تردد پرسنل به انواع شناسایی از طریق کارت، اثر انگشت و تشخیص چهره برندی قابل اعتماد و دارای استاندارد های جهانی و بین المللی با نام Suprema را در سبد محصولات خود قرار دهد و به عنوان نماینده رسمی شرکت طرح و پردازش غدیر که نماینده انحصاری شرکت سوپریما در ایران می باشد اقدام به ارائه مشاوره و تامین انواع سخت افزار های این حوزه برحسب نیاز مشتریان عزیز می باشد.

البته با توجه به قیمت نسبتا بالای محصولات سوپریما جهت افزایش رضایت و جلب نظر شما عزیزان دستگاه با برند های دیگری نیز در سبد محصولات سخت افزاری قرار داده شده است.

این شرکت علاوه بر طراحی نرم افزار های پکیج شده موفق به تحلیل، طراحی و توسعه نرم افزار های سفارش مشتری و بانک های اطلاعاتی می باشد.

یکی دیگر از توانایی های شرکت مهندسین آژمان طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت و فروشگاه های اینترنتی و اپلیکیشن های موبایل می باشد.